Obecné informace

Vždy se pokusíme vyhovět každému Vašemu přání v oblasti tvorby a spolupráce.
V případě,že nenajdete informace,které hledáte nás neváhejte kontaktovat.V případě dotazů prosíme upřednostňujte ke komunikaci e-mail v uvedených kontaktech nebo kontaktní formulář zde: Na zanechané zprávy odpovídáme co nejdříve.
 
OBJEDNÁVKA
Běžně fotografujeme sady fotografií na základě objednávky z řad rodičů.Po výběru fotografií a termínu zasíláme na e-mail školy písemné potvrzení termínu a plakátek pro rodiče s informací o motivu,složení sady a ceny,kde se rodiče rozhodnou zda nabídky využijí či nikoliv.
 
* sourozence je možné v rámci jedné sady fotografovat společně bez navýšení ceny
* termín fotografování je možné v případě potřeby školy  změnit ( umožní-li nám to kapacita volných termínů )
* u základních škol je možné zaslat plakátky v tiskovém provedení přímo do školy.Děti si vezmou plakátky domů kde rodiče poté nahlásí svůj zájem.
* fotografování celé školy bez předchozí objednávky rodičů je možné pouze po dohodě.
 
VYHOTOVENÍ DÍLA
Vyhotovení fotografií je ve lhůtě 14 - 28 dnů,záleží na kapacitě školy a obtížnosti zpracování.Dílo odesíláme přepravní službou na adresu školy.Sady fotografií jsou baleny do celofánových sáčků.Jednotlivé fotografie balíme do třádního balíčku.
 
PRŮBĚH FOTOGRAFOVÁNÍ
Děti fotografujeme přátelsky a s trpělivostí.U každého portrétu pořídíme min.10 kusů fotografií kde poté vybíráme ten nejhezčí záběr.Každý snímek upravujeme pouze ručně,nepoužíváme žádné programy k automatickému vkládání snímků,textů a dalších auto.úprav.